Ndërlidhjet

Tiranë: Deputetët e PS-së marrin pjesë në KuvendGrupi kuvendor i Partisë Socialiste do të marrë pjesë në seancën e sotme të Kuvendit. Për dy javë, deputetët socialistë nuk morrën pjesë në Kuvend, në shenjë kundërshtimi për atë që ata e cilësuan shkelje të fjalës së lirë pas përjashtimit të deputetit Taulant Balla nga byroja kuvendore.

Pritet që socialistët të flasin dhe për protestën e nesërme.
XS
SM
MD
LG