Ndërlidhjet

Obama: Do vazhdojmë ndihmën për biznesin



Rritja prej 3.2% e ekonomisë amerikane, në tremujorin e parë të këtij viti, është një pikë e rëndësishme në rimëkëmbjen ekonomike, tha presidenti Barak Obama.

Pavarësisht përmirësimeve, përpjekjet për të ndihmuar biznesin dhe krijimin e vendeve të reja të punës mbeten në fokus të administratës amerikane, tha Obama.
XS
SM
MD
LG