Ndërlidhjet

Pekin: Snajperi vret rrëmbyesin e fëmijës 5 vjeçar


Snajperat e policëve lanë të vdekur sot një burrë që mbante peng një fëmijë në një rrugë të e Pekinit. Agjensia e lajmeve "Xinhua" tha se burri ia rrëmbeu fëmijën 5 vjeçar të atit dhe kërcënonte ta vriste nëse policia nuk e ndihmonte të shikonte gruan, që njihte përmes internetit, por që kish refuzuar takimin me të.
Vetëm në gjashtë javët e fundit kanë ndodhur 5 sulme të përgjakshme kundra fëmijëve në Kinë.

XS
SM
MD
LG