Ndërlidhjet

Guradiola: Titulli nuk është i siguruarBarcelona nuk mendon se e ka të garantuar titullin e kampiones së Spanjës, ndonëse ka nevojë vetëm për një fitore për ta marrë titullin. Trajneri i Barcelonës, Pep Guardiola, tha se “ka ende nevojë për shumë djersë dhe vrap” deri në marrjen e titullit.

Pas ndeshjeve të së shtunës, Barcelona ka 96 pikë, kurse Reali i Madridit 95.
XS
SM
MD
LG