Ndërlidhjet

Irak: 9 të vrarë e 20 të plagosurRaportet nga Iraku flasin për nëntë persona të vrarë dhe mbi 20 të plagosur gjatë sulmeve që kishin si cak forcat e sigurisë.

Sulmet që ndodhën në Bagdad ishin të bashkrenduara dhe ndodhën në të njëjtën kohë.
XS
SM
MD
LG