Ndërlidhjet

Bagdad: 13 të vrarëRaportet nga Iraku flasin për 13 persona të vrarë dhe mbi 30 të plagosur gjatë sulmeve që kishin si cak forcat e sigurisë.

Sulmet që ndodhën në Bagdad ishin të bashkrenduara dhe ndodhën në të njëjtën kohë.
XS
SM
MD
LG