Ndërlidhjet

Topi: Përpjekje për zgjidhjen e krizësPresidenti i Shqipërisë, Bamir Topi, deklaroi se po bën përpjekje të vazhdueshme për zgjidhjen e krizës politike që ka mbërthyer vendin.

Topi është në kontakt me të gjitha palët e politikës në Shqipëri, por dhe me përfaqësuesit e bashkësisë ndërkombëtare. Duhet angazhimi i të dyja palëve për të arritur një marrëveshje, theksoi presidenti.
XS
SM
MD
LG