Ndërlidhjet

Pasagjeri nga Nju Jorku udhëtonte i armatosurNjë egjiptiano-amerikan është arrestuar në aeroportin e Kajros, pasi është gjetur i armatosur. I arrestuari kishte udhëtuar nga Nju Jorku drejt Kajros me dy revole, 250 plumba, dy shpata dhe 11 thika.

Ai dyshohet për trafikim armësh. Nuk është e qartë se si i ka kaluar kontrollet e sigurisë në aeroportin e Nju Jorkut.
XS
SM
MD
LG