Ndërlidhjet

Terri nuk merr pjesë në Afrika e Jugut 2010?Pjesëmarrja e mbrojtësit të Anglisë, Xhon Terri, në Afrika e Jugut 2010 është vënë në pikëpyetje pas lëndimit të tij në stërvitje.

“Xhon Terri ka marrë sot një goditje dhe është dërguar në spital për një kontroll të këmbës së djathtë”, raporton klubi i Çelsit.
XS
SM
MD
LG