Ndërlidhjet

Vushtrri: Zhvarrosen mbetjet mortore të tetë personaveZyra për Persona të Zhdukur ka bërë gjatë ditës në Vushtrri zhvarrimin e mbetjeve mortore të tetë personave, që nuk janë të identifikuar.

Operacioni i sotëm është rezultat i hetimeve të thella arkivore të bëra gjatë vitit 2009, njofton misioni evropian për rend dhe ligj në Kosovë, EULEX.
XS
SM
MD
LG