Ndërlidhjet

Atlantis, të premten, në misionin e funditDrejtuesit e misionit në Agjencinë amerikane të Hapësirës, NASA, i kanë dhënë dritën e gjelbër udhëtimit të anijes kozmike Atlantis. Udhëtimi i parashikuar për të premten do të jetë i 32- të dhe i fundit për këtë anije.

Atlantis do të transportojë pjesë për Stacionin Ndërkombëtar të Hapësirës.
XS
SM
MD
LG