Ndërlidhjet

Bagdad: Vriten 7, plagosen 20Të paktën shtatë njerëz e humbën jetën dhe më shumë se 20 u plagosën nga shpërthimi i një automjeti bombë në lagjen shiite Sadr të Bagdadit.

Shpërthimi ndodhi mbrëmë afër një kafeneje në një zonë të frekuentuar nga të rinjtë.
XS
SM
MD
LG