Ndërlidhjet

Makinë e dyshimtë në një nga sheshet e Nju JorkutPolicia po heton një makinë të dyshimtë, që është parkuar pranë Junion Skueër në Nju Jork. Policia ka bllokuar zonën dhe ka pohuar se në makinën e dyshimtë janë parë dy enë të mbushura me gaz.

Më 1 maj, në Tajms Skueër, dështoi sulmi me një makinë bombë. Pakistanezo-amerikani, Faizal Shahzad është arrestuar lidhur me këtë rast.
XS
SM
MD
LG