Ndërlidhjet

Rexhepi po takohet me JankullovskënMinistri i Punëve të Brendshme të Kosovës, Bajram Rexhepi, po takohet me homologen e tij maqedonase, Gordana Jankullovska. Kjo është vizita e parë e Rexhepit në Maqedoni, që nga marrja e postit të ministrit.

Vizita po zhvillohet vetëm pak ditë pas përleshjeve të armatosura mes policisë maqedonase dhe personave të armatosur, ku mbetën të vdekur katër shqiptarë. Një prej tyre ishte qytetar i Kosovës.
XS
SM
MD
LG