Ndërlidhjet

Euroja bie përsëriTregjet financiare botërore dhe euroja kanë shënuar rënie gjatë ditës së sotme.

Rënia vjen si pasojë e frikës se plani evropian i shpëtimit dhe shkalla e lartë e papunësisë në SHBA do të ndikojnë negativisht në rimëkëmbjen globale.
XS
SM
MD
LG