Ndërlidhjet

Tajlandë: Qeveria refuzon dialogun me protestuesitQeveria e Tajlandës e ka refuzuar sot dialogun me demonstrantët "këmishëkuq" për t'i dhënë fund protestave në Bangkok dhe ndërprerë dhunën e përgjakshme.

Të paktën 37 njerëz e kanë humbur jetën në pesë ditët e fundit në përleshjet e protestuesve antiqeveritarë dhe forcave të sigurisë.
XS
SM
MD
LG