Ndërlidhjet

Sonte përballja Inter-BajernSot zhvillohet ndeshja finale mes ekipit italian të Interit dhe Bajernit të Mynihut për Kupën e Kampioneve.

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin Santiago Bernabe të Madridit.
XS
SM
MD
LG