Ndërlidhjet

Bangkok: Jeta i kthehet normalitetitJeta në kryeqytetin e Tajlandës, Bangkok, po i kthehet normalitetit pas javës së dhunshme të përleshjeve në rrugë, e cila la të shkatërruar qendrën e qytetit.

Autoritetet në Bangkok kanë ndërmarrë një operacion masovik të pastrimit së qendrës komerciale.

Pritet që të hënën të rihapen tregjet financiare, zyrat qeveritare dhe shkollat.

Pothuaj 40 ndërtesa qeveritare në qytet janë djegur, ndërsa shitoret turistike pothuajse janë shkatërruar.
XS
SM
MD
LG