Ndërlidhjet

SHBA: Jepet alarmi për stinën e uraganeveStina e uraganeve në Oqeanin Atlantik për vitin 2010 mund të jetë një ndër më të këqijat, tërhoqën vërejtjen zyrtarët amerikanë.

Fillimi i stinës së urganeve mund të rëndojë krizën me derdhjen e naftës në Gjirin e Meksikës dhe mund të shtojë problemet në Haitin e shkatërruar nga tërmeti.
XS
SM
MD
LG