Ndërlidhjet

Amerikani kalon LamanshinNjë amerikan, i pasionuar pas aventurave ka kaluar me sukses Lamanshin me një balonë me helium. Xhonatan Trejp u nis nga juglindja e Anglisë, fluturoi për disa orë dhe u ul në Francë.

Trejp tha se kjo ishte një përvojë “e jashtëzakonshme”.
XS
SM
MD
LG