Ndërlidhjet

Prishtinë: Vdiq shkrimtari Rexhep Zogaj


Në moshën 75-vjeçare, sot në Prishtinë, vdiq shkrimtari dhe publicisti, Rexhep Zogaj.

Varrimi i të ndjerit do të bëhet nesër në Prishtinë, ndërsa paraprakisht, në Bibliotekën Kombëtare Universitare të Kosovës, do të mbahet mbledhja komemorative.

I ndjeri ishte autor i disa romaneve.
XS
SM
MD
LG