Ndërlidhjet

U gjet vajza e humbur në oqeanAmerikaneja 16 vjeçare, e cila u zhduk në detrat e Oqeanit Indian u gjet shëndosh e mirë në barkën e saj.

Lorens Sanderlend tha se bija e tij, Ebi, ishte vërejtur sot nga një aeroplan i shpëtimit, pasi kishte humbur në një pjesë të alrgët të oqeanit.Ai tha se vajza është mirë dhe e sigurtë.

Sanderlend e humbi kontaktin me celular me familjen e saj në Kaliforni të enjten në mëngjes.
XS
SM
MD
LG