Ndërlidhjet

Meksikë: 29 të vdekur në dhunën në burgPërleshjet ndërmjet bandave rivale kanë shkaktuar vdekjen e të paktën 29 të burgosurve në një burg në Meksikë.

Tre roje gjithashtu u plagosur në dhunën në burgun Mazatlan në shtetin meksikan Sinaloa, i cili është koridori kryesor për kultivimin dhe trafikimin e marihuanës dhe narkotikëve.
XS
SM
MD
LG