Ndërlidhjet

Futboll: Bregu i Fildishtë - Portugalia 0:0


Në takimin e parë të Grupit G të Kampionatit Botëror të Futbollit në Afrikën e Jugut, Bregu i Fildishtë dhe Portugalia dolën baraz me rezultat 0:0.

Ndeshja e dytë e këtij grupi, ajo ndërmjet Brazilit dhe Koresë Veriore, fillon në orën 20:30.

Në ndeshjen e sotme të Grupit F, Zelanda e Re barazoi me Sllovakinë me rezultat 1:1.
XS
SM
MD
LG