Ndërlidhjet

Brazili - Korea Veriore 2:1Në ndeshjen e dytë të grupit G në Kampionatin Boteror në futboll, Brazili e mundi Korenë Veriore me rezultat 2:1.

Pjesa e parë e ndeshjes që u luajt në Johanesburg përfundoi pa gola.

Me herët, Bregu i Fildishtë dhe Portugalia i ndanë piket duke luajtur baraz 0:0.


XS
SM
MD
LG