Ndërlidhjet

Paraguaji - Sllovakia 2:0


Në ndeshjen e sotme të Grupit F të Kampionatit Botëror të Futbollit, që po mbahet në Afrikën e Jugut, Paraguaji mundi Sllovakinë me rezultat 2:0.

Në kuadër të këtij grupi sot luajnë edhe Italia me Zelandën e Re, ndërsa Brazili dhe Bregu i Fildishtë do të takohen në ndeshjen e vlefshme për Grupin G.
XS
SM
MD
LG