Ndërlidhjet

Brazili arreston 6 dilerë droge nga Ballkani


Policia e Brazilit ka arrestuar gjashtë persona nga Kroacia, Mali i Zi, Bullgaria dhe Maqedonia, për shkak të përpjekjeve për të kontrabanduar 20 kg heroinë në Evropë, kanë njoftuar mediat bullgare.

Ata janë arrestuar në shtetin Rio Grande do Sul, në një shtëpi që shërbente si bazë për dilerët e drogës.
XS
SM
MD
LG