Ndërlidhjet

Argjentina dhe Korea e Jugut e vazhdojnë turneunNë ndeshjet e grupit B, Argjentina e mundi Greqinë 2:0, ndërsa Nigeria dhe Korea e Jugut i ndanë pikët 2:2.

Në garat e mëtejme kualifikohen Argjentina dhe Korea e Jugut.

Po sot, nga grupi A në të tetën e finales u kualifikuan Uruguaji dhe Meksika.


XS
SM
MD
LG