Ndërlidhjet

Bill Klinton në ndeshjen SHBA-AlgjeriNdeshja SHBA-Algjeri do të ndiqet edhe nga ish presidentin, Bill Klinton, i cili do jetë i pranishëm në stadiumin në Pretoria, njoftoi fondacioni i tij..

Klinton është president nderi i komitetit organizativ për kandidaturën e botërorit 2018 dhe 2022.

SHBA duhet të fitojë ndeshjen e sotme për të siguruar kualifikimin në fazën eliminatore.
XS
SM
MD
LG