Ndërlidhjet

Botërori 2010: Sot luhen ndeshjet në grupet E dhe FNë Botërorin 2010, sot luhen ndeshjet në grupin E, Danimarka - Japonia dhe Kameruni - Holanda.

Në grupin F luajnë Sllovakia - Italia dhe Paraguaji - Zelanda e Re.

Në garat eliminatore janë kualifikuar SHBA, Anglia, Gjermania dhe Gana.
XS
SM
MD
LG