Ndërlidhjet

Sot ndeshen Holanda-Sllovakia dhe Brazili-KiliNë ditën e tretë të ndeshjeve eliminatore në Botërorin 2010, sot luajnë Holanda-Sllovakia dhe Brazili-Kili.

Ndeshja e dy kombëtareve evropiane fillon në orën 16.00, ndërsa dy ekipet e Amerikës Latine luajnë në orën 20.30.

Katër çerekfinalistët e parë janë Uruguaji, Gana, Gjermania dhe Argjentina.
XS
SM
MD
LG