Ndërlidhjet

Seul: 12 të vdekur në aksident12 persona kanë humbur jetën dhe 12 të tjerë janë plagosur si pasojë e daljes nga rruga të një autobusi në Korenë e Jugut.

Aksidenti ka ndodhur si pasojë e punimeve në rrugë.
XS
SM
MD
LG