Ndërlidhjet

Zbulohen gjenet e jetëgjatësisëShkencëtarët kanë gjetur gjenet që mund të tregojnë me saktësi se kush do të jetojë mbi 100 vjeç.

Studimi është botuar në revistën Science dhe është ndër më të saktët në fushën e jetëgjatësisë.
XS
SM
MD
LG