Ndërlidhjet

Lirohen tre marinarë të rrëmbyerDy marinarë rusë dhe një lituanez, që ishin rrëmbyer nga piratët, janë liruar.

Tre marinarët ishin rrëmbyer në bregdetin e Kamerunit më 16 Maj, derisa janë liruar në Nigeri.
XS
SM
MD
LG