Ndërlidhjet

Admirali Stavridis viziton KosovënKomandanti i NATO-s, admirali amerikan Xhejms Stavridis, nesër viziton Kosovën.

Stavridis do të takohet me drejtuesit e misionit të NATO-s në Kosovë si dhe do të japë një konferencë shtypi në orët e pasdites, njoftojnë burimet e Aleancës.
XS
SM
MD
LG