Ndërlidhjet

Lady GaGa konkurron ObamanPresidenti amerikan, Barak Obama, tashmë ka 10 milionë mbështetës në faqen e tij në Facebook. Megjithë shifrën rekord Obama gjendet pas yllit të muzikës pop Lady GaGa.

Lady GagGa dhe Obama janë të vetmit persona të gjallë që kanë arritur shifra të tilla në Facebook. Një faqe në nderim të Majkëll Xheksonit në Facebook numëron 14 milionë mbështetës.
XS
SM
MD
LG