Ndërlidhjet

Erdogan viziton Bosnjën dhe Serbinë


Kryeministri turk, Rexhep Taip Erdogan, do të marrë pjesë në shënimin e 15-vjetorit të masakrës së Srebrenicës dhe do të takohet me zyrtarë të lartë të Bosnjës, njofton kabineti i tij.

Bëhet e ditur se zoti Erdogan të hënën do të vizitojë edhe Serbinë, për t'u takuar me presidentin serb, Boris Tadiq, dhe kryeministrin Mirko Cvetkoviq.
XS
SM
MD
LG