Ndërlidhjet

Shpërthim në Pakistan


Policia tha se një shpërthim ka ndodhur në qarkun Svat, në pjesën veriperëndimore të Pakistanit. Raportet e para flasin për dy të vdekur dhe rreth 15 të tjerë të plagosur.

Shpërthimi ndodhi në një stacion autobusi në qytetin Mingora.
XS
SM
MD
LG