Ndërlidhjet

Bisedimet Indi - Pakistan


Ministrat e Jashtëm të Indisë dhe Pakistanit kanë zhvilluar sot bisedimet e para të pavarura, që nga sulmet terroriste të vitit 2008 në Mumbai.

Agjenda përfshinte shqetësimet e Indisë për terrorizëm, dhunën në Kashmir si dhe pretendimet që Agjencia e Zbulimit e Pakistanit fshihet pas sulmeve në Mumbai.

Detaje të tjera nuk janë bërë të ditura.
XS
SM
MD
LG