Ndërlidhjet

Podgoricë: Ranko Krivokapiq e ngushëlloi Jozefina Topallin


Kryteari i Kuvendit të Malit të Zi, Ranko Krivokapiq, i ka dërguar sot telegram ngushëllimi kryetares së Kuvendit të Shqipërisë, Jozefina Topalli, me rastin e përplasjes së autobusit, ku humbën jetën 14 vetë.

“Mali i Zi dhe qytetarët e tij sinqerisht bashkëndjejnë dhe e ndajnë pikëllimin e thellë me familjet e personave që e humbën jetën tragjikisht”, thuhet në telegramin e zotit Krivokapiq.
XS
SM
MD
LG