Ndërlidhjet

Tiranë: Kapen 85kg kanabisPolicia e Tiranës, gjatë operacionit të koduar "Vora" ka kapur 85 kilogramë kanabis. Gjatë operacionit janë arrestuar dhe dy persona.

Sipas policisë droga vinte nga Lazarati dhe kishte si destinacion Tiranën e Durrësin, ku do të shpërndahej gjatë gjithë verës në lokalet e kryeqytetit dhe qytetit bregdetar.
XS
SM
MD
LG