Ndërlidhjet

Militantët ekzekutojnë gjashtë policë afganëNATO-ja ka njoftuar se kryengritësit i kanë prerë kokat gjashtë policëve afganë në veri të Afganistanit.

Burimet e Aelancës njoftojnë se militantët kanë sulmuar një pikë kontrolli të policisë dhe ndërtesat e pushtetit vendor në rajonin e Baglanit.
XS
SM
MD
LG