Ndërlidhjet

Hagë: Hyseni viziton Haradinajn


Ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, Skënder Hyseni, ka vizituar sot kryetarin e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, në Qendrën e Paraburgimit në Scheveningen.

Ministria e Punëve të Jashtme njofton se Hyseni ka ofruar solidaritetin dhe mbështetjen e plotë për zotin Haradinaj.

Shefi i diplomacisë kosovare ka shprehur bindjen se Ramush Haradinaj sërish do të dëshmojë pafajësinë e tij.
XS
SM
MD
LG