Ndërlidhjet

Kabul: Nga bombat janë vrarë gjashtë civilë


NATO-ja ka njoftuar se gjashtë civilë afganë janë vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur nga sulmet me bomba në Afganistan.

Sulmet kanë ndodhur në Mizan të Zabulit jugor, dhe në provincën perëndimore, Nimroz.
XS
SM
MD
LG