Ndërlidhjet

Ban takohet me HyseninSekretari i Përgjithshëm i Kombeve të Bashkuara Ban Ki Mun takohet sot në orën 15.45 me ministrin e Jashtëm të Kosovës, Skënder Hyseni.

Burimet e Kombeve të Bashkuara pohojnë se në qendër të takimit do të jetë puna e UNMIK-ut, situata e krijuar pas vendimit të GJND-së rreth pavarësisë së Kosovës dhe çështje të tjera që lidhen me zhvillimet në Kosovë.
XS
SM
MD
LG