Ndërlidhjet

Pakistan: 4 milionë të prekur nga përmbytjetVazhdojnë operacionet e shpëtimit dhe të ndihmës në zonat e prekura nga përmbytjet dhe rrëshqitjet e dheut në Pakistan. Deri tani 1500 persona kanë humbur jetën dhe 4 milionë të tjerë janë prekur nga pasojat e motit të keq.

Kombet e Bashkuara njoftojnë se do të bëjnë apel për fonde shtesë për të përballuar situatën e vështirë të krijuar në vend.
XS
SM
MD
LG