Ndërlidhjet

Bagdad: Vriten katër policëMinistri i Brendshëm i Irakut tha se katër policë janë vrarë dhe 10 janë plagosur në një betejë në paralagjen sunite të Bagdadit.

Përleshja shpërtheu në orët e mëngjesit në Sadijah, bastion i Al Kaidës në Bagdadin jugor.

Të shtënat filluan pasi një njeri e gjeti makinën e tij të vjedhur dhe e informoi policinë.

Kur mbërriti policia, u gjet nën zjarr.
XS
SM
MD
LG