Ndërlidhjet

Penjan: Shirat shkatërrojnë infrastrukturënShirat e rrëmbyeshëm kanë shkaktuar shkatërrimin e shtëpive, rrugëve, hekurudhave dhe të mbjellave në Korenë e Veriut. Autoritetet po zhvillojnë një numër takimesh të jashtëzakonshme.

Mediat në shtetin komunist nuk kanë dhënë informacione për viktima.
XS
SM
MD
LG