Ndërlidhjet

Ish-ministri gjerman i dhuron veshkën së shoqesKreu i opozitës gjermane dhe ish-ministri i Jashtëm, Frank Valter Shteinmajer, do t’i dhurojë veshkën bashkëshortes. Gjendja shëndetësore e gruas së ish -shefit të diplomacisë gjermane është përkeqësuar gjatë javëve të fundit.

Aktualisht Shteinmajer drejton Grupin Parlamentar të social-demokratëve.
XS
SM
MD
LG