Ndërlidhjet

Radio Evropa e Lirë ka zgjedhur fotografitë më karakteristike, të cilat shënuan ngjarjet e javës së kaluar. Në qendër të ngjarjeve ishin vërshimet e vazhdueshme në Pakistan dhe 100 vjetori i lindjes së Nënës Tereze.
XS
SM
MD
LG